lütfen her türlü soru, öneri ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçiniz. info@movsan.com

Hakkımızda

Movsan metal, galvaniz kaplama, plastik, madencilik, ithalat, ihracat, nakliye, sanayi ve ticaret, limited şirketi 2009 yılında Iğdır organize sanayi bölgesinde 1200 m2 kapalı olan olmak üzere toplam 10.000 m2 alanda; faaliyete başlamış ve TSE, İSO belgeleriyle kalitesini tescilleyerek sektörsel alanda lider olma iddiasını sürdürmektedir. Firmamız 2010 yılından itibaren “BU DÜNYA BİZİM KİRLETMEYELİM” sloganıyla “MOVKONTEYNER” markasıyla; çöp konteynerleri, tıbbi atık ve geri dönüşüm konteynerleri, iç ve dış mekân çöp kovaları imal ederek kullandığı üstün teknolojiyle farklı model ve tasarımlar yaparak sektörde kendini kanıtlamayı başarmıştır. Modern fabrikamızda son model teknolojiyle, alanında uzman teknik ekibimizle TSE standardında ürettiğimiz ürünlerimiz bir yıl firma garantisi güvencesi altındadır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmak firmamızın misyonudur.

Vizyonumuz

Avrupa Birliği Çevre müktesebatına uygun olarak, geri dönüşüm projesi çerçevesinde bağlı kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde, gelecek kuşaklara yaşanılır temiz bir çevre bırakma amacıyla teknolojik değişimleri takip ederek yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda sektörün lider kuruluşu olmak.

info@movsan.com · 0476 279 58 88 ·